Międzyszkolny Klub Sportowy "Dragon" Chełm, jako stowarzyszenie kultury fizycznej z osobowością prawną, rozpoczął swoją działalność 12 czerwca 2003 r. z dwiema wiodącymi sekcjami strzelectwa sportowego i biathlonu letniego oraz sportów obronnych. Obecnie jest klubem zrzeszonym w czterech organizacjach związkowych: Polskim Związku Strzelectwa Sportowego, Polskim Związku Biathlonu, Lidze Obrony Kraju i Szkolnym Związku Sportowym.

więcej...

Miło nam poinformować, że firmy3M oraz GRANKRUSZ Sp. z o.o. dołączyły do grona sponsorów MKS Dragon Chełm

więcej...

Zawody "Jesień 2018", 25 listopada 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 100 99,2 99,1 97,6 101,5 100,2 - 597,6

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,3 101,2 100,5 99,9 99,5 95,3 - 596,7
2. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 93,8 98,4 96,9 98,9 99,5 100,7 - 588,2

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 92,4 99,1 97 90,9 91,1 - 470,5
3. Jagoda Wrzyszcz - Dragon Chełm - 89,1 85,6 90,2 81 90,3 - 436,2
4. Aleksandra Mazur - Dragon Chełm - 66,8 65,8 71,2 70,1 57,5 - 331,4

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodziczki
1. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 95,1 89,3 95,3 97,4 - 377,1
2. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 79,8 88,3 92,7 86,4 - 347,2
3. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 84,4 72,5 87,5 94,7 - 339,1
4. Martyna Grabowska - Dragon Chełm - 75,8 78,3 71,8 78,3 - 304,2
5. Zuzanna Kaniewska - Dragon Chełm - 76 74,4 73,5 79 - 302,9

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi
1. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 98,6 96,4 99,4 96,5 95,9 - 486,8
2. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 95,6 95,7 96,4 95 98,3 - 481
3. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 94,7 101,1 96,4 94,8 89,8 - 476,8
4. Bartłomiej Borek - Dragon Chełm - 96,6 93,3 96,5 92,4 94,3 - 473,1
5. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 83,1 98 93,2 91,7 90,4 - 456,4
6. Kacper Klimkowski - Dragon Chełm - 92 89,6 85,4 84,5 88 - 439,5
7. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 79,5 77,2 82,8 82,4 91,2 - 413,1
8. Kacper Pofelski - Dragon Chełm - 63,5 70,8 82,6 74 65,2 - 356,1
9. Łukasz Demkowski - Dragon Chełm - 69,1 56,6 80,5 75,3 55,9 - 337,4

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
2. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 90,6 91,9 82,2 87,9 - 352,6
3. Grzegorz Kryszczuk - Dragon Chełm - 87,2 87,7 89,1 87,7 - 351,7
4. Kuba Krzeszczyk - Dragon Chełm - 86,2 81,2 77,3 85,6 - 330,3
5. Szymon Nowicki - Dragon Chełm - 71 82,2 78,7 75 - 306,9
6. Michał Błaszczuk - Dragon Chełm - 75 70,4 79,8 75,1 - 300,3

Wojewódzkie Zawody z broni kulowej "Szkolna Liga Strzelecka", 23 października 2018 r., Kębło

Klasyfikacja indywidualna, szkoły ponadgimnazjalne:
1. Julia Łoś (II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie) - 270

Szkoły gimnazjalne:
1. Nina Mioduchowska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie) - 163
2. Adam Głąb (Zespół Szkół w Sawinie) - 150
3. Natalia Kędzierawska (Gimnazjum nr 7 w Chełmie) - 144

Klasyfikacja drużynowa, szkoły ponadgimnazjalne:
3. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Mikołaj Nowosad, Pofelski Kacper, Miłosz Drozda, Julia Kędzierawska) - 929
4. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Julia Łoś, Karolina Wasyluk, Natalia Kamińska, Miłosz Worobij) - 919
5. Zespół Szkół Technicznych w Chełmie (Bartosz Kaniewski, Hubert Kaniewski, Paweł Kaniewski, Robert Palladino) - 875
6. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie (Karolina Zosiuk, Damian Siedlecki, Magdalena Błażejewska, Adrian Betiuk) - 859
8. Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie (Mikołaj Romańczuk, Natan Semeniuk, Łukasz Demkowski, Bartłomiej Borek) - 697

Szkoły gimnazjalne:
1. Zespół Szkół w Sawinie (Michał Błaszczuk, Adam Głąb, Kuba Krzeszczyk, Zuzanna Kaniewska) - 546
2. Gimnazjum nr 7 w Chełmie (Grzegorz Kryszczuk, Katarzyna Ostrowska, Natalia Kędzierawska, Volodia Heriy) - 454

W zawodach wystartowały ogółem 23 drużyny szkół z terenu województwa lubelskiego, w klasyfikacji indywidualnej wzięło zaś udział 80 zawodników.

Program Klub 2018

Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub 2018
W 2018 MKS Dragon Chełm realizował "Program Klub 2018" Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach Programu dofinansowane zostało prowadzenie zajęć sportowych i zakup sprzętu nowego sprzętu sportowego, m.in. butów Kurt Thune i AHG, kurtek i spodni marki Nowicki, stojaka, maty strzeleckiej oraz innych akcesoriów do karabinów. Dziękujemy!

Finał Centralny 57. Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety", 15 -17 października 2018 r.

Klasyfikacja drużynowa
4. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Aleksandra Dachnowska) - 1775,9 pkt

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, dziewczęta
2. Julia Łoś - 102,5 100,2 100,7 101,2 102,8 101,3 - 608,7
14. Aleksandra Dachnowska - 96,6 100,5 98,2 97 97,7 98,2 - 588,2
16. Natalia Kamińska - 95,5 98,1 95,3 96,1 96,1 97,9 - 579,0

Ostatni raz kobieca drużyna na Srebrnych Muszkietach zdobyła 4 miejsce w 2013 r. (Kamila Fłakowska, Aleksandra Wawron, Paulina Sochaczewska).
Indywidualnie, przez udokumentowanych ok. 30 lat jak chełmskie szkoły biorą udział w tych zawodach, nikt nie zajął miejsca na podium.

BRAWO JULIA!

Mistrzostwa Województwa - konkurencje kulowe, 6 października 2018 r., Kębło

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodziczki i młodzicy
1. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 91 91 88 89 - 359 (5x)
2. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 89 86 91 82 - 348 (7x)
4. Michał Błaszczuk - Dragon Chełm - 88 85 78 79 - 330 (1x)
5. Kuba Krzeszczyk - Dragon Chełm - 72 88 81 83 - 324 (1x)
6. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 77 79 76 79 - 311 (1x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki i juniorzy młodsi
2. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91 91 93 97 95 95 - 562 (13x)
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 95 95 90 94 91 95 - 560 (15x)
4. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 95 93 94 91 93 92 - 558 (11x)
5. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 90 91 94 92 98 91 - 556 (10x)
6. Robert Palladino - Dragon Chełm - 90 86 90 84 91 82 - 523 (4x)
8. Bartłomiej Borek - Dragon Chełm - 86 84 85 83 73 85 - 496 (4x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki i seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 95 95 95 95 97 98 - 575 (16x)
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 90 96 98 96 96 96 - 572 (16x)
4. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 94 93 92 93 94 91 - 557 (6x)
5. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 87 86 83 89 95 87 - 527 (6x)

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc, juniorzy i seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 93 90 96 100 96 95 - 570 (15x)

II Memoriał strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego, 29 września 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
1. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 86 95 92 89 - 362 (12x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 93 95 93 95 - 376

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorzy
3. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 90 95 92 94 - 371 (9x)

Mistrzostwa Polski Juniorów, 20 - 23 września 2018 r., Ustka

Karabin dowolny 60 strzałów, juniorki
6. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,6 100,8 101,4 99,9 99,1 102,7 - 603,5

Karabin pneumatyczny mix
8. Julia Łoś, Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 799,1

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
14. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 98,7 100,0 97,6 97 100,5 98,3 - 592,1

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
22. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,0 97,2 99,6 99,4 99,6 100,8 - 596,6

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorki, kwalifikacje
6. Julia Łoś - Dragon Chełm - 94 94 93 90, 97 98 94 95, 87 92 91 91 - 1116 (36x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorzy
21. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 86 88 87 86, 92 93 96 95, 82 84 84 79 - 1052 (13x)

Dragon Chełm - 19/38 w klasyfikacji klubowej, województwo lubelskie - miejsce 11. Nasi zawodnicy zdobyli 14 punktów w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 7 - 9 września 2018 r., Białystok

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodziczki
3. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 93,3 98,8 101,2 98,6 - 391,9
18. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 82,3 89,7 86,7 82,4 - 341,1

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, młodzicy
3. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 82 82, 94 85, 76 77 - 496 (2x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
6. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 93,3 92,2 87 94,2 - 366,7
8. Szymon Nowicki - Dragon Chełm - 90,6 92,2 89,3 88,1 - 360,2

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, młodziczki
5. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 91 87, 93 96, 73 80 - 520 (9x)
10. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 81 73, 77 85, 77 63 - 456 (4x)

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów i seniorów, 7 - 9 września 2018 r., Tarnów

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
3. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 98,0 95,6 99,4 99,9 103,3 98,7 - 594,9

Karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów, juniorki
4. Julia Łoś - Dragon Chełm - 94 94 95 93 94 99 85 93 91 - 838 (20x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
6. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,1 99,7 101,3 102,8 100,2 100,2 - 604,3

Karabin sportowy 60 strzałów, juniorki
11. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,7 101,5 98,4 100,5 98,1 100,3 - 598,5

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, 18 - 24 lipca 2018 r., Wrocław

Karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów, juniorzy młodsi
11. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 90 87 90, 96 97 97, 88 91 85 - 821 (16x)
15. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 92 89 89, 94 94 96, 91 85 86 - 816 (22x)
21. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 91 86 83, 92 92 93, 82 89 91 - 799 (13x)
44. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 84 90 84, 90 91 90, 70 46 61 - 706 (7x)

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi
12. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 100,4 100,0 101,2 97,7 98,4 - 497,7
20. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 98,7 99,5 96,5 100,4 96,7 - 491,8
27. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 98,0 96,7 99,5 97,2 94,1 - 485,5
51. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 86,0 90,4 90,0 90,1 95,2 - 451,7

Eliminacje strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, 22 - 24 czerwca 2018 r., Warszawa

Karabin sportowy trzy postawy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 88 87 88, 97 96 97, 83 85 80 - 801 (15x)
2. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 86 85 83, 90 94 94, 86 91 90 - 799 (13x)
4. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 72 89 88, 95 94 92, 85 83 86 - 784 (11x)
9. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 90 89 88, 86 92 91, 74 73 76 - 759 (11x)

Karabin pneumatyczny
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 97,9 96,5 97,4 99,0 96,5 - 487,3
4. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 95,7 97,9 96,3 98,3 96,4 - 484,6
7. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 96,8 91,4 95,1 96,7 95,9 - 475,9
9. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 95,5 92,2 93,1 95 91 - 466,8
11. Bartłomiej Borek - Dragon Chełm - 85,7 86,4 91,4 92,6 91,3 - 447,4

IV Wojewódzkie Mistrzostwa Strzeleckie z broni pneumatycznej szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi, szkół ponadpodstawowych, burs i internatów województwa lubelskiego, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 6 czerwca 2018 r., Lublin

Szkoły ponadpodstawowe
1. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Miłosz Worobij, Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska) - 733 pkt
3. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski, Damian Siedlecki) - 705 pkt

Szkoły z oddziałami gimnazjalnymi
1. Gimnazjum nr 7 w Chełmie (Volodia Heriy, Jakub Uhruski, Natalia Kędzierawska) - 387 pkt
2. Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie (Kacper Zawistowski, Michał Popek, Szymon Nowicki) - 378 pkt
3. Gimnazjum w Sawinie (Hubert Kaniewski, Kuba Krzeszczyk, Michał Błaszczuk) - 365 pkt

Bursy i internaty
2. Internat Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie (Mateusz Goleń, Natalia Plizga, Bartłomiej Borek) - 607 pkt

Klasyfikacja indywidualna
Dziewczęta, szkoły ponadgimnazjalne
2. Julia Łoś (II LO) - 250 pkt
3. Aleksandra Dachnowska (II LO) - 245 pkt

Chłopcy
1. Michał Nowosad (I LO) - 260 pkt
3. Miłosz Worobij (II LO) - 238 pkt

Chłopcy, szkoły gimnazjalne
1. Hubert Kaniewski (Sawin) - 153 pkt
2. Szymon Nowicki (PSG w Chełmie) - 144 pkt
3. Jakub Uhruski (Gimnazjum nr 7) - 133 pkt

Dziewczęta
1. Natalia Kędzierawska (Gimnazjum nr 7) - 159 pkt

Bursy i internaty
1. Bartłomiej Borek (Internat ZSEiT) - 222 pkt
2. Natalia Plizga (Internat ZSEiT) - 195 pkt

Szkolna Liga Strzelecka, 29 maja 2018 r., Lublin

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska, Miłosz Worobij, Natalia Kamińska) - 523 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Damian Siedlecki, Mikołaj Nowosad, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 477 pkt

Szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum w Sawinie (Hubert Kaniewski, Michał Błaszczuk, Kuba Krzeszczyk, Paweł Kaniewski) - 404 pkt
2. Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie (Michał Popek, Szymon Nowicki, Mikołaj Drygiel, Kacper Zawistowski) - 400 pkt

Klasyfikacja indywidualna, szkoły ponadgimnazjalne
1. Julia Łoś (II LO) - 142 pkt
2. Damian Siedlecki (I LO) - 131 pkt
3. Miłosz Worobij (II LO) - 130 pkt

Szkoły gimnazjalne
1. Hubert Kaniewski (Sawin) - 126 pkt
2. Szymon Nowicki (PSG w Chełmie) - 114 pkt

Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym, 31 maja - 3 czerwca 2018 r., Myślenice

Karabin pneumatyczny 60 strzałów
11. Aleksandra Wawron - Uniwersytet Medyczny w Lublinie - 102,1 99,9 103,0 94,8 99,2 100,8 - 599,8

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc
11. Aleksandra Wawron - Uniwersytet Medyczny w Lublinie - 95 97 87 94 94 93 - 560 (13x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów
11. Aleksandra Wawron - Uniwersytet Medyczny w Lublinie - 366 / 382 / 341 - 1089 (21x)

Puchar Prezesa PZSS, 18 - 20 maja 2018 r., Wrocław

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi
11. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 99,87 96,3 99,7 101,3 97,8 - 494,8
32. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 97,8 96,7 94,0 93,4 98,4 - 480,3
35. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 90,4 94,3 101,3 98,6 93,2 - 477,8
49. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 85,8 87,9 91 91,9 94,6 - 451,2
52. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 85,2 88,9 92,4 91,1 88,7 - 446,3

Karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów
20. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 266/275/247 - 788 (9x)
25. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 239/279/258 - 776 (13x)
28. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 256/274/241 - 771 (11x)
41. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 233/268/200 - 701 (6x)
45. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 191/236218 - 645 (3x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc
16. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 95,7 98,6 100,2 100,3 96 98,3 - 589,1
29. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 97,4 95 95 96,2 95,1 95,3 - 574,0
32. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 90,7 93,9 99 94,4 98 96,5 - 572,5
42. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 96,7 93,5 92,4 95,1 91,3 90,9 - 559,9
43. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 89,6 94,6 88 93,6 98,7 95,2 - 559,7

II Runda Pucharu Polski Open, Tarnów, 18 - 20 maja 2018 r.

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
6. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 92 96 98 95 - 381 (19x)

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów
6. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 94 95 91 90 - 370 (9x)

Pistolet dowolny 40 strzałów
8. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 81 82 88 85 - 336 (2x)

Karabin dowolny 40 strzałów leżąc
15. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 94 95 92 96 - 377 (9x)

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików, 11 - 13 maja 2018 r., Tarnów

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi
1. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 98,1 97,4 96,4 99,6 97,5 - 489
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 95,8 94 95,5 100,8 99,9 - 486
4. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 98,2 98,6 92,9 98,1 96,6 - 484,4

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorzy młodsi
1. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 97,6 101,1 99,7 99,3 99,6 96,8 - 594,1
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 96,1 98,6 98,7 98,6 95,1 98,9 - 586
8. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 93,2 95,1 89,4 97,1 97,7 98,7 - 571,2

Karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów, juniorzy młodsi
1. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 89 84 85, 93 93 91, 89 79 81 - 784 (21x)
4. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 78 83 83, 95 91 95, 85 82 78 - 770 (11x)
6. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 85 88 85, 93 91 91, 65 71 65 - 734 (8x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, młodzicy
8. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 26 31, 87 86, 75 63 - 368 (2x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów, juniorki młodsze
11. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 65 73 71, 92 89 93, 79 79 77 - 718 (6x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
11. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 90,3 90,4 83,5 81,2 - 345,4

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodzicy
11. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 92,5 88,8 87,6 87,9 - 356,8

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorki młodsze
14. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 98,1 94,1 96,2 95,4 90,7 - 474,5

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki młodsze
22. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 75,7 82,5 87 82,4 88,6 83,1 - 499,3

Klasyfikacja klubowa
2. Dragon Chełm - 170 pkt

Klasyfikacja województw
4. Lubelskie (Dragon Chełm) - 178 pkt

II Runda Pucharu Polski, 11 - 13 maja 2018 r., Bydgoszcz

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
5. Julia Łoś - Dragon Chełm - 101,7 101,8 100,9 101,8 102,9 102,5 - 611,6 + 177,7 finał
37. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 98,3 93,6 95,2 95,6 95,6 97,8 - 576,1
42. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 94,6 96,5 94,4 95,5 93,6 91,0 - 565,6

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, seniorzy
8. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 373/387/341 - 1101 (26x) + 378,4 finał

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
10. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 98,3 97,3 97,7 97,0 105,2 100,8 - 596,3

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
10. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 99,7 100,3 96,1 97,9 96,6 95,1 - 585,7

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc, juniorzy
10. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 101,6 101,1 102,2 100,1 101,9 100,1 - 607,0

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc, juniorki
11. Julia Łoś - Dragon Chełm - 98,9 100,6 101,2 101,8 101,3 102,0 - 605,8
31. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 97,8 97,7 96,7 101,0 101,0 97,2 - 591,4
50. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 89,2 90,6 79,0 86,9 91,3 91,6 - 528,6

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorki
12. Julia Łoś - Dragon Chełm - 355/385/365 - 1105 (28x)
29. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 349/380/336 - 1065 (16x)
37. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 274/313/312 - 899 (3x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorzy
13. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 364/376/346 - 1086 (28x)

Pistolet dowolny 60 strzałów, seniorzy
14. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 84 84 81 81 87 90 - 507 (5x)

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc, seniorzy
15. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,6 98,7 97,9 99,0 97,9 101,7 - 592,8

Eliminacje wojewódzkie do 57. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety", 24 kwietnia 2018 r., Kębło k. Lublina

Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
1. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska, Natalia Kamińska) - 1637

Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
1. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Damian Siedlecki, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 1613

Szkoły gimnazjalne, chłopcy:
1. Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie (Kacper Zawistowski, Mikołaj Drygiel, Szymon Nowicki) - 1388
2. Zespół Szkół Gimnazjum w Sawinie (Hubert Kaniewski, Paweł Kaniewski, Kuba Krzeszczyk) - 1312
3. Gimnazjum nr 7 w Chełmie (Robert Palladino, Volodymyr Heriy, Grzegorz Kryszczuk) - 1186

Klasyfikacja indywidualna
Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
1. Julia Łoś (II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie) - 94 95 93 93 99 94 - 568
2. Natalia Kamińska (II Liceum) - 87 91 87 90 91 89 - 535
3. Aleksandra Dachnowska (II Liceum) - 88 89 92 93 84 89 - 534

Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
2. Michał Nowosad (I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie) - 90 90 83 93 94 93 - 543
3. Mateusz Pruszkowski (I Liceum) - 86 94 89 91 91 91 - 542

Szkoły gimnazjalne, chłopcy:
1. Hubert Kaniewski (Zespół Szkół Gimnazjum w Sawinie) - 95 90 90 86 87 88 - 536
2. Robert Palladino (Gimnazjum nr 7 w Chełmie) - 87 91 90 83 80 81 - 512
3. Kacper Zawistowski (Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie) - 83 82 88 87 85 80 - 505

Mistrzostwa Województwa, 15 kwietnia 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 97,4 96,3 98,8 100,5 98,6 97,4 - 589
2. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 93,1 94,3 92,4 94,2 95,3 99 - 568,3

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
2. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 90,8 100,7 99,9 98,2 98,2 98,5 - 586,3
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 91,4 89 87,8 86,7 91 89 - 534,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
1. Marcin Szymański - Wisła Kraków - 101,5 102,6 103 103,2 104,9 101,9 - 617,1
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 101,8 100,3 100,1 100,5 102,9 101,4 - 607
3. Michał Szczyrek - Snajper Lublin - 101,7 97 100,8 100,6 103 98,5 - 601,6
4. Zbigniew Ziółek - Niedźwiadek Staszów - 99,1 99,6 100,1 97,1 98,3 98 - 592,2

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi
1. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 94,7 101,3 101,3 98,9 97,2 - 493,4
2. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 96,9 99 97,3 100,4 96,5 - 490,1
3. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 97,4 99 96,5 99,5 96,6 - 489
4. Bartłomiej Borek - Dragon Chełm - 92,5 93,7 88,3 95,6 97,1 - 467,2
5. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 92,2 86,8 92,4 93,7 91,3 - 456,4
6. Robert Palladino - Dragon Chełm - 83,4 91,2 88,3 92,7 87,8 - 443,4
7. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 76,2 74,1 67,5 73,3 75,2 - 366,3

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 100,4 99,2 95,8 97,4 92,1 - 484,9

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
2. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 83,2 86,9 93,5 87,3 - 350,9
3. Szymon Nowicki - Dragon Chełm - 77,4 85 79,9 79,5 - 321,8
4. Kuba Krzeszczyk - Dragon Chełm - 78 76,1 85,2 80,4 - 319,7
5. Grzegorz Kryszczuk - Dragon Chełm - 76,1 83 69,1 59,3 - 287,5
6. Kacper Grzywa - Dragon Chełm - 47,6 72,3 57,2 67,8 - 244

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodziczki
2. Martyna Pastuszak - Dragon Chełm - 94,5 93,2 97,4 83,9 - 369
3. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 91,6 86,8 88,4 82,2 - 349
6. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 74 62,2 78,3 87,9 - 302,4

Klasyfikacja najwyższych wyników po średniej:
2. Seweryn Jezierski
5. Bartosz Kaniewski
6. Michał Nowosad
7. Miłosz Drozda

III Runda Ligi Wojewódzkiej, 25 marca 2018 r., Lublin

Klasyfikacja końcowa po trzech rundach
Karabin pneumatyczny, w pierwszej ósemce:

1. Julia Łoś
2. Seweryn Jezierski
5. Aleksandra Wawron
7. Miłosz Drozda
8. Michał Nowosad

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - 1183,2

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
1. Julia Łoś - 1219
3. Magdalena Błażejewska - 1158,4
5. Natalia Kamińska - 1101,7

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Kędzierawska - 760,9

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
3. Natalia Kędzierawska - 516,8
4. Martyna Pastuszak - 487,7
5. Nina Mioduchowska - 425,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
1. Seweryn Jezierski - 1208

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Michał Nowosad - 1172,7
7. Miłosz Worobij - 585,6
9. Łukasz Kolano - 530

Karabin pneumatyczny 40 strzałów- juniorzy młodsi
1. Miłosz Drozda - 782,4
2. Damian Siedlecki - 781,7
3. Bartosz Kaniewski - 759
4. Hubert Kaniewski - 759
5. Mikołaj Nowosad - 706,5
6. Robert Palladino - 633,7
7. Daniel Dąbrowski - 593,2
9. Bartłomiej Borek - 345,1

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
2. Kacper Zawistowski - 511,6
3. Grzegorz Kryszczuk - 445,7
5. Kuba Krzeszczyk - 416,4
6. Michał Błaszczuk - 373,6
8. Andrzej Szeremeta - 196,7
9. Kacper Grzywna - 181,8

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
8. Mirosław Majewski - 570

XI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie "Zlot Orlików", 16 - 18 marca 2018 r., Siedlce

Wyniki konkurencji po dwóch strzelaniach

Finał w karabinie pneumatycznym juniorów młodszych
2. Miłosz Drozda - 99,2
6. Damian Siedlecki - 97,5

Finał w karabinie pneumatycznym młodzików
4. Kacper Zawistowski - 90,8

Wyniki podstawowej konkurencji po dwóch strzelaniach

Karabin pneumatyczny juniorów młodszych
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 398,5 396,7 - 795,2
7. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 402,5 392,2 - 794,7

Karabin pneumatyczny juniorek młodszych
15. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 382,3 378,7 - 761,0

Karabin pneumatyczny młodzików
8. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 274,4 264,7 - 539,1

VII Ogólnopolskie Zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych 24 - 25 lutego 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki i juniorzy
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,0 97,7 103,2 99,1 99,2 100,1 - 599,3
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 95,3 96,4 98,4 94,1 96,2 99,2 - 579,6

Karabin pneumatyczny 20 strzałów open
1. Martyna Pastuszak - 73 89 - 162 (1x)

Karabin pneumatyczny 50 strzałów, juniorzy młodsi i juniorki młodsze
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 101,0 97,9 102,8 99,1 99,4 - 500,2
5. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 96,6 97,8 94,3 97,1 95,6 - 481,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy i seniorki
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 101,3 101,0 100,7 102,1 98,3 99,5 - 602,9

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy i seniorki
2. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 92 92 97 97 96 96 - 570 (16x)

Finał w karabinie
1. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 241,4
2. Natalia Maciejczyk - Podkarpacie Jedlicze - 237,1
3. Michał Szczyrek - Snajper Lublin - 218,9
4. Julia Łoś - Dragon Chełm - 197,5
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 176,1
6. Szymon Sajdak - Podkarpacie Jedlicze - 155,7
7. Katarzyna Kasprzak - Snajper Lublin - 134,7
8. Jagoda Szajna - Husaria Krosno - 108,4

I Runda Ligi Wojewódzkiej, 18 lutego 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 97,2 99,5 99 98,1 100,8 99,3 - 593,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,3 97,8 99 100,9 97,4 100,5 - 594,9
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 92,4 95,8 93,9 91,8 97 94,4 - 565,3
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 89,3 94,4 90 96,3 96,7 93,8 - 560,5

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 97,2 96,4 96,3 91,9 - 381,8

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
2. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 84,1 88,4 87,4 - 259,9
3. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 69,2 83,9 81 - 234,1
4. Katarzyna Pastuszak - Dragon Chełm - 73,6 73,9 85,4 - 232,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,3 10,2 100,1 102,1 99,4 98,3 - 602,2

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 101,1 96,8 99,1 97,9 - 394,9
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 96,4 99,5 98,3 96,1 - 390,3
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 91,1 92 93,3 94,9 - 371,3
4. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 90,5 90,4 91,8 92,2 - 364,9
5. Bartłomiej Borek - Dragon Chełm - 91,9 88,3 83,3 81,6 - 345,1
6. Robert Palladino - Dragon Chełm - 82,5 79,2 88,4 89,2 - 339,3
8. Daniel Dąbrowski - Dragon Chełm - 67 73,6 78,1 77,4 - 296,1

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
3. Kuba Krzeszczyk - Dragon Chełm - 76,4 69,1 74,3 - 219,8
4. Grzegorz Kryszczuk - Dragon Chełm - 66,2 69,5 79,2 - 214,9
5. Michał Błaszczuk - Dragon Chełm - 66,6 69,7 74,1 - 210,4
6. Kacper Grzywna - Dragon Chełm - 66,8 62,7 52,3 - 181,8

I Runda Ligi Wojewódzkiej, 21 stycznia 2018 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 93,2 102,6 92,3 98,3 100 - 589,3

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorki
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 98,2 101,3 103,7 102,1 101,8 102,6 - 609,7
2. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 94,3 92,2 100,1 98,3 97,3 98,9 - 581,1
6. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 86,2 92,9 94,6 82,3 77,9 87,7 - 521,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 89,2 93,3 93,5 93,8 - 369,8

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
3. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 80,2 78,7 81,2 - 240,1
4. Nina Mioduchowska - Dragon Chełm - 72,7 61,4 57,2 - 191,3

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
1. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 102,4 101,5 100,8 100,2 100,3 99,3 - 604,5

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 96 98,7 99,1 96,3 100,4 101,1 - 591,6
2. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 99,7 97,3 96,4 92,6 97,7 101,9 - 585,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 98,5 98,7 96,4 97,8 - 391,4
2. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 99,2 93,6 95,1 99,6 - 387,5
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 92,8 98,4 99,3 93,3 - 383,8
4. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 89,3 97,9 96,1 96,4 - 379,7
5. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 81,3 87,5 85,8 90,3 - 344,9
6. Daniel Dąbrowski - Dragon Chełm - 77,4 67,7 76,6 75,5 - 297,1
7. Robert Palladino - Dragon Chełm - 77,8 68,5 77 71,1 - 294,4

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
2. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 79 80,1 78,2 - 237,3
3. Grzegorz Kryszczuk - Dragon Chełm - 68,9 77 84,9 - 230,8
4. Kuba Krzeszczyk - Dragon Chełm - 73,8 59,1 63,7 - 196,6
7. Michał Błaszczuk - Dragon Chełm - 57,5 60 45,7 - 163,2

Zawody Zimowe 2017 w konkurencji karabinka pneumatycznego, 29 grudnia 2017 r., Chełm

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy i młodziczki
1. Martyna Pastuszak - 82 79 81 - 242
2. Natalia Kędzierawska - 77 80 71 - 228
3. Kacper Zawistowski - 81 76 70 - 227
4. Szymon Nowicki - 79 80 67 - 226
5. Grzegorz Kryszczuk - 64 70 67 - 201
6. Kuba Krzeszczyk - 62 77 56 - 195
7. Kacper Grzywna - 55 45 35 - 135
8. Michał Błaszczuk - 49 41 43 - 133

Grand Prix Lublina, 17 grudnia 2017 r., Lublin

Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów
3. Gerard Orzeł - Dragon Chełm - 88 87 - 175 (1x)

Karabin pneumatyczny 20 strzałów
5. Jarosław Jakimcio - Dragon Chełm - 62 64 - 126

Pistolet sportowy 20 strzałów
19. Jarosław Jakimcio - Dragon Chełm - 72 84 - 156 (1x)

Zawody Klasyfikacyjne Polish Open Kaliber 2017, 23 - 26 listopada 2017 r., Białystok

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki
37. Julia Łoś - Dragon Chełm - 102,2 101,5 99,1 100,4 - 403,2

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
43. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 97,7 100,0 100,1 102,1 - 399,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
61. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 96,5 95,9 96,7 93,2 92,6 95,6 - 570,5

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
22. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 99,0 101,3 100,2 99,0 98,8 101,0 - 599,3

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
29. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 94 95 99 90 93 92 - 563 (11x)

VII Memoriał Patryka Jakubowskiego i Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, 13 - 15 października 2017 r., Białystok

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
3. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 96,9 94,3 97,7 95,8 - 384,7
9. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 89,5 90,7 91,1 90,3 - 361,6
13. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 87,8 86,8 84,4 83,7 - 342,7

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
5. Julia Łoś - Dragon Chełm - 103,0 98,3 99,3 100,3 - 400,9
10. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 89,2 92,6 95,3 91,1 - 368,2

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
7. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 98,2 99,6 97,5 97,0 - 392,3
11. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 92,5 94,0 100,4 95,0 - 381,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów juniorzy i seniorzy
4. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,6 99,9 99,2 100,7 102,5 102,6 - 605,5

I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego, 30 września 2017 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 40 strzałów juniorzy i juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,1 100,1 100,1 97,7 - 397,0
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 100,4 94,5 96,7 99,8 - 391,4
3. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 92,4 95,5 96,2 93,2 - 377,3
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 90,8 90,3 92,7 96,7 - 370,5

Karabin pneumatyczny 30 strzałów młodziczki i młodzicy
2. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 91,4 96,8 98,0 - 285,9
3. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 94,4 93,5 96,9 - 284,8
5. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 79,5 89,6 82,0 - 251,1

Karabin 40 strzałów open juniorzy, juniorki, seniorzy i seniorki
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97 95 95 93 - 380 (15x)
4. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 96 95 92 91 - 374 (15x)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 15 - 17 września 2017 r., Białystok

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy:
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 100,2 96,8 95,6 - 291,6
13. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 87,8 87,7 85,7 - 261,2
14. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 82,3 86,2 80,7 - 249,2

Karabin sportowy trzy postawy 3x10 strzałów, młodzicy
4. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 78 91 75 - 244 (2x)

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodzicy
9. Hubert Kaniewski - Dragon Chełm - 79 84 90 90 - 343 (1x)
12. Kacper Zawistowski - Dragon Chełm - 86 76 86 76 - 234
PK Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 98 99 95 94 - 386 (13x)

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodziczki
11. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 87 88 85 88 - 348 (2x)

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
15. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 96,8 94,2 89,8 - 280,8

Ogółem, Zawodnicy Dragona zdobyli 10 punktów Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.
Gratulacje!

Finał Centralny 56. Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety" 2017, 11 - 13 września 2017 r., Bydgoszcz

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, drużynowo:
3. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Damian Siedlecki, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 1754,5 pkt

Klasyfikacja indywidualna:
5. Michał Nowosad - 99,9 100,3 97,9 100,9 101,4 96,4 - 596,8
10. Damian Siedlecki - 96,4 94,3 98,9 98,1 99,1 94,7 - 581,5
12. Mateusz Pruszkowski - 94,7 92,3 96,0 98,0 97,8 97,4 - 576,2
Gratulacje!

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, 14 - 19 lipca 2017 r., Warszawa

Finał Strzelania w Sieci - karabin pneumatyczny
4. Julia Łoś

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
8. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 89, 97 98, 89 87 - 555 (16x) - 4 pkt WSDiM

Karabin pneumatyczy 40 strzałów, juniorzy młodsi
12. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 95,0 99,9 97,6 98,7 - 391,2 - 3 pkt WSDiM
22. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 94,9 99,2 96,3 96,2 - 386,6 - 1 pkt WSDiM

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
18. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,3 99,4 97,3 96,3 - 392,3 - 2 pkt WSDiM
35. Madalena Błażejewska - Dragon Chełm - 92,3 93,0 96,3 97,7 - 379,3
41. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 97,9 96,6 90,7 91,0 - 376,2
44. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,4 90,1 93,7 86,5 - 367,7

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
24. Łukasz Jaremek - Orlik Lublin - 90 90 89 87 - 356 (6x) - 1 pkt WSDiM

Ogółem, zawodnicy Dragona Chełm zdobyli 10 punktów w systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, 6 czerwca - 9 lipca 2017 r., Wrocław

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Karabin sportowy 60 strzałów leżąc:
5. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 101,8 102,7 102,1 101,1 101,3 102,1 - 611,1

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
9. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,0 102,9 99,7 102,1 - 403,7

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów
12. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 92, 99 97, 84 91 - 553 (16x)

Mistrzostwa Polski Juniorów, 6 - 9 lipca 2017 r., Wrocław

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc:
23. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 101,8 102,2 104,7 102,3 99,2 94,1 - 604,3
31. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 99,8 98,5 100,6 98,9 99,2 99,7 - 596,7

Karabin pneumatyczny 60 strzałów:
16. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 97,4 99,5 102,1 100,9 99,1 94,9 - 593,9 - 2 pkt WSDiM
25. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 100,1 94,9 97,6 100,9 99,2 95,1 - 587,8

Ogółem, zawodnicy Dragona Chełm zdobyli 2 pkt we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, 29 czerwca - 2 lipca 2017 r., Wrocław

Karabin pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn
20. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,6 98,5 102,3 98,9 100,6 101,4 - 602,3

Eliminacje strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - strzelectwo sportowe, 23 - 25 czerwca 2017 r., Warszawa

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,6 `100,3 100,1 101,5 - 401,5
6. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,6 92,7 96,3 91,7 - 378,3
8. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 94,4 89,9 89,3 92,4 - 366
9. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 86,5 94,3 89,6 95,1 - 365,5

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
3. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 94, 96 94, 88 85 - 549 (15x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
7. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 97,0 95,2 95,8 97,4 - 385,4
8. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 91,5 96,2 97,4 98,5 - 383,6

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki młodsze
7. Julia Łoś - Dragon Chełm - 94 88 88 90 93 94 - 547 (14x)
8. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 80 86 91 95 94 93 - 539 (11x)
10. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 85 86 83 86 87 94 - 521 (8x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorzy młodsi
10. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 94 91 94 92 90 80 - 541 (7x)

Zawody z okazji światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi, Chełm, Kumowa Dolina, 13 czerwca 2017 r.

Organizatorzy - Liga Obrony Kraju o/Chełm i Polski Czerwony Krzyż o/Chełm.

II Liceum Ogólnokształcące reprezentowane było przez Miłosza Worobija, Natalię Kamińską, Julię Łoś i Aleksandrę Dachnowską. Gościnnie wystšpił również Łukasz Kolano w barwach drużyny przeciwnej, tj. Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.
W klasyfikacji zespołowej ad hoc, zwyciężyła drużyna II LO.
Indywidualnie zaś,
Miłosz Worobij - I miejsce i puchar w konkurencji karabinka sportowego,
Julia Łoś - I miejsce i puchar w konkurencji pistoletu dowolnego,
Aleksandra Dachnowska - IV miejsce i łuska pocieszenia w konkurencji rzutu granatem.
LO.
Zawody przebiegły w miłej, przyjacielskiej atmosferze ogniska, zgodnie z przepisami Polskiego Zwišzku Strzelectwa (ognisko też ;)

Akademickie Mistrzostwa Polski, 15 - 18 czerwca 2017 r., Myślenice

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc
4. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99 99 97 99 98 97 - 589 (34x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
11. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 98,7 98,4 100,0 101,4 - 398,5

Karabin sportowy 3x20 strzałów
12. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 88 89, 97 94, 88 87 - 543 (11x)

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików, 26 - 28 maja 2017 r., Tarnów

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,5 103,4 101,2 99,7 - 404,8
13. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 95,6 97,3 95,8 94,0 - 382,7
16. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 86,4 97,3 94,2 96,5 - 374,4
17. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 91,9 94,9 97,5 80,2 - 364,5

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 101,9 99,9 97,5 101,0 - 400,3
8. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 96,4 95,3 95,3 99,7 - 386,7
12. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 93,9 95,0 94,7 90,0 - 373,6
18. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 82,8 74,9 80,4 88,3 - 326,4

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91,7 88,6 92,4 - 272,7

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
18. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 74,4 81,9 86,7 - 243,3

Karabin sportowy trzy postawy 3x10 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 80 91 88 - 259 (4x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 88 89, 98 95, 85 88 - 543 (16x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorzy młodsi
6. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 86 89, 96 95, 81 79 - 526 (13x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorzy młodsi
2. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 100,6 101,0 104,4 100,3 99,2 101,0 - 606,5
12. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 93,1 96,4 92,0 98,3 100,1 91,8 - 571,7
13. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 88,7 96,5 95,0 97,4 93,3 95,2 - 566,1
16. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 82,3 86,1 88,2 88,2 88,9 80,6 - 514,3

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki młodsze
6. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,8 99,2 96,7 100,9 96,6 100,2 - 593,4
15. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 89,8 93,4 90,7 98,1 93,6 97,2 - 562,8
18. Marta Bedaruk - Dragon Chełm - 86,2 94,9 91,2 91,3 89,1 - 544,6
19. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 87,5 88,3 93,8 86,8 88,0 88,3 - 532,7

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodzicy
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91,2 89,5 91,2 92,7 - 364,6

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodziczki
9. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 88,7 85,2 93,8 88,8 - 356,5

Pistolet dowolny 40 strzałów, juniorzy młodsi
3. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 66 74 81 73 - 294 (1x)

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
6. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 94 85 88 86 - 353 (6x)
15. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 86 75 92 79 - 332 (2x)

Pistolet sportowy 30+30 strzałów, juniorzy młodsi
9. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 75 81 77 74 83 82 - 472 (2x)

Klasyfikacja klubowa - czwarte miejsce dla Dragona (na 24 sklasyfikowane kluby).
Klasyfikacja województw: lubelskie na pištym miejscu

II Runda Pucharu Polski, 18 - 21 maja 2017 r., Bydgoszcz

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, seniorki
2. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 101,9 102,4 100,7 102,4 100,4 100,5 - 608,3

Karabin sportowy 3x20 strzałów, seniorki
7. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 97 96, 95 91, 90 89 - 558 (11X) + 381,2 finał

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
7. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 102,0 98,8 101,0 103,7 - 405,5 + 135,6 finał

Karabin dowolny 3x40 strzałów, seniorzy
8. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 372, 386, 349 - 1107 (22x) + 361,9 finał

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
9. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,8 100,4 99,4 100,6 101,3 99,1 - 601,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki
13. Julia Łoś - Dragon Chełm - 103,0 99,8 99,5 100,5 - 402,8

Karabin dowolny 60 strzałów, seniorzy
23. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,0 97,2 103,2 99,0 94,5 97,7 - 588,6

Karabin sportowy 60 strzałów, juniorki
31. Julia Łoś - Dragon Chełm - 101,5 94,8 95,1 98,4 96,9 98,4 - 585,1

Karabin sportowy 3x20 strzałów, juniorki
34. Julia Łoś - Dragon Chełm - 81 65, 94 95, 86 83 - 504 (7x)

Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzeleckiego, 12 - 14 maja 2017 r., Warszawa

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
7. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,6 101,1 101,6 100,3 - 403,6
40. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 98,9 93,6 91,2 96,6 - 380,3
55. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 92,4 90,8 87,4 91,1 - 361,7

Na zawodach miał także miejsce debiut innych zawodników z woj. lubelskiego na zawodach ogólnopolskich:
Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
39. Łukasz Jaremek - Orlik Lublin - 86 87 85 82 - 340 (2x)

Wojewódzkie eliminacje do finału centralnego zawodów "O Srebrne Muszkiety" 2017, 27 kwietnia 2017 r., Sawin

Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
1. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Michał Nowosad, Maciej Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 1670 pkt

Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
2. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Natalia Kamińska, Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska) - 1624 pkt

Gimnazja, chłopcy:
2. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Mikołaj Nowosad) - 1534 pkt
3. Zespół Szkół w Sawinie (Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 1430 pkt

Klasyfikacja indywidualna
Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
1. Michał Nowosad (I LO Chełm) - 96 95 95 92 94 95 - 567
2. Maciej Nowosad (I LO Chełm) - 92 94 93 93 91 93 - 556
3. Mateusz Pruszkowski (I LO Chełm) - 94 89 95 88 90 91 - 547

Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
2. Julia Łoś (II LO Chełm) - 90 87 96 96 94 95 - 558
3. Aleksandra Dachnowska (II LO Chełm) - 91 88 92 91 95 88 - 545

Gimnazja, chłopcy:
1. Miłosz Drozda (Gimnazjum nr 6 w Chełmie) - 90 93 92 86 96 94 - 551

I Runda Pucharu Polski, 20 - 23 kwietnia 2017 r., Wrocław

Pistolet dowolny 60 strzałów, seniorzy
12. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 86 91 85 87 85 92 - 526 (3x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
17. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,4 99,7 99,4 97,1 98,7 98,6 - 590,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
9. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 101,5 96,8 102,2 99,5 98,7 96,9 - 595,6

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, seniorki
16. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 91, 98 91, 85 83 - 538 (11x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki
29. Julia Łoś - Dragon Chełm - 84 90, 96 91, 88 76 - 525 (8x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki
27. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,0 101,2 95,7 98,7 - 395,6
46. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,1 97,3 93,0 90,2 - 377,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
18. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,3 99,6 97,2 100,2 - 396,3

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, seniorzy
18. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 357 / 367 / 344 - 1068 (17x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorzy
19. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 342 / 381 / 334 - 1057 (17x)

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
12. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 96 90 93 95 94 94 - 562 (11)

Karabin dowolny 60 strzałów, seniorzy
36. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,7 98,4 100,6 101,2 97,6 97,9 - 593,4

Karabin dowolny 60 strzałów, juniorzy
11. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 100,1 101,8 100,4 99,4 103,0 100,6 - 605,3

Karabin sportowy 60 strzałów, seniorki
11. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,1 99,7 102,5 100,8 102,1 101,8 - 606,0

Karabin sportowy 60 strzałów, juniorki
38. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,2 99,5 97,5 96,0 99,2 100,6 - 593,0

III Wojewódzkie Mistrzostwa Strzeleckie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i burs, 19 - 20 kwietnia 2017 r., Lublin

Szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum w Sawinie (Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 501 pkt
2. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Mikołaj Nowosad) - 486 pkt

Szkoły ponadgimnazjalne
1. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska, Natalia Kamińska) - 735 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Konrad Hejna, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 720 pkt

Bursy i internaty
2. Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Chełmie (Kacper Guziak, Sebastian Smoliński, Stanisław Koszałka) - 669 pkt

Indywidualnie szkoły ponadgimnazjalne:
Panowie:
1. Michał Nowosad - 270 pkt
3. Konrad Hejna - 241 pkt

Panie:
1. Aleksandra Dachnowska - 262 pkt
3. Julia Łoś - 259 pkt

Szkoły gimnazjalne:
1. Milosz Drozda - 180 pkt
2. Bartosz Kaniewski - 178 pkt
3. Damian Siedlecki - 171 pkt

Bursy i internaty:
1. Stanisław Koszałka - 253 pkt

Szkolna Liga Strzelecka, 5 kwietnia 2017 r., Lublin

Klasyfikacja drużynowa, szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Michał Łubkowski, Mikołaj Nowosad) - 613 pkt
3. Zespół Szkół Gimnazjalnych Sawin (Adam Głšb, Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 535 pkt

Klasyfikacja drużynowa, szkoły ponadgimnazjalne
1. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Michał Nowosad, Maciej Nowosad, Konrad Hejna, Mateusz Pruszkowski) - 910 pkt
5. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Aleksandra Dachnowska, Miłosz Worobij)

Klasyfikacja indywidualna karabin, szkoły ponadgimnazjalne
2. Aleksandra Dachnowska - II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie - 261 pkt
3. Julia Łoś - II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie - 245 pkt

Klasyfikacja indywidualna pistolet, szkoły gimnazjalne
1. Michał Łubkowski - Gimnazjum nr 6 w Chełmie - 164 pkt

Klasyfikacja indywidualna karabin, szkoły gimnazjalne
1. Miłosz Drozda - Gimnazjum nr 6 w Chełmie - 158 pkt

Mistrzostwa Województwa w konkurencjach pneumatycznych, 9 kwietnia 2017 r., Lublin

Klasyfikacja generalna karabinu pneumatycznego (pierwsza ósemka, _r. seria)
3. Julia Łoś - 99,75
4. Maciej Nowosad - 99,57
6. Michał Nowosad - 98,98
8. Seweryn Jezierski - 98,32

Klasyfikacja generalna pistoletu pneumatycznego
17. Michał Łubkowski - 79,50
Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki

3. Aleksandra Dachnowska - Dragon Chełm - 98,4 93,3 93,2 96,9 - 381,8

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,6 103,7 93,7 102 - 399
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 92,9 93 89,8 91,1 - 366,8
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 80,6 72,6 92,7 93,5 - 339,4
4. Natalia Kamińska - 78 86 84,7 80,6 - 329,3

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
1. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 88,5 77,2 84,5 - 250,2
2. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 76,7 64,4 82,3 - 223,4
3. Joanna Turek - Dragon Chełm - 58,4 65,6 55,4 - 179,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 96,9 98,8 98,2 99,8 99,6 96,6 - 589,9
3. Bartłomiej Rawski - Dragon Chełm - 100,5 97,9 96,7 99,8 99,2 93,8 - 587,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 100,3 99,8 96,2 100,4 103 98,1 - 597,4
2. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 102,4 97,5 100,4 97,5 98,7 97,4 - 593,9
4. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 97,8 98,2 95,1 98,3 98,5 97,4 - 585,3
5. Konrad Hejna - Dragon Chełm - 87,6 90,5 91,3 89,3 90,4 95,9 - 545

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 99 92,3 98,7 97,6 - 387,6
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 90,5 101 93,1 91,2 - 375,8
4. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 87,6 87,1 94,1 93,4 - 362,2
6. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 84,6 84,4 86,5 88,9 - 344,4

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 97,6 96,9 98,8 - 293,3

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
2. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 79 82 81 76 - 318

I Runda Pucharu Polski open, 7 - 9 kwietnia 2017 r., Bydgoszcz

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 92 92 93 93 - 370 (13x)
2. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 91 91 90 94 - 366 (9x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x20:
1. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 91 92, 97 99, 87 92 - 558 (15x)
2. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 89 95, 98 93, 90 85 - 550 (9x)

Karabin dowolny 40 strzałów:
4. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 98 97 97 94 - 386 (16x)
13. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 94 95 95 - 374 (10x)

Pistolet dowolny 40 strzałów:
10. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 86 88 84 88 - 346 (1x)
Pistolet standard 3x10
32. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 90 78 66 - 234 (1x)

III Runda Ligi Wojewódzkiej w strzelaniu z broni pneumatycznej, 26 marca 2017 r., Lublin

Podsumowanie cyklu zawodów - klasyfikacja open po _redniej serii z dwóch najlepszych strzelań:

Karabin pneumatyczny 3. Julia Łoś - 375, 387 - 95,25
5. Seweryn Jezierski - 571, 570 - 95,08
6. Miłosz Worobij - 381, 379 - 95
7. Aleksandra Wawron - 373, 379 - 94
8. Michał Nowosad - 570, 557 - 93,92
9. Maciej Nowosad - 565, 560 - 93,75
11. Miłosz Drozda - 273, 277 - 91,67
12. Łukasz Kolano - 554, 546 - 91,67
13. Marta Bednaruk - 356, 363 - 89,88
17. Magdalena Błażejewska - 342, 354 - 87
19. Natalia Kamińska - 333, 335 - 83,50
20. Damian Siedlecki - 346, 321 - 83,38
22. Mikołaj Nowosad - 326, 337 - 82,88
23. Mateusz Pruszkowski - 487, 497 - 82
26. Julia Kędzierawska - 226, 238 - 77,33
32. Natalia Kędzierawska - 195, 210 - 67,5
35. Kacper Głšb - 256 - 42,66
37. Bartosz Kaniewski - 310 - 38,75

Pistolet pneumatyczny
8. Dawid Siwak - 342, 343 - 85,63
14. Michał Łubkowski - 334, 287 - 77,63

X Ogólnopolski Zlot Orlików, 17 - 19 marca 2017 r., Siedlce

Finał Zlotu Orlików - karabin młodzików
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 97,1

Finał Strzelania w Sieci, karabin młodzików
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 58,1

Finał Zlotu Orlików - pistolet juniorów młodszych
6. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 90,7
Wyniki zawodów - suma dwóch konkurencji:
Karabin pneumatyczny, młodzicy
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 575,9

Pistolet pneumatyczny, juniorzy młodsi
8. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 700

Karabin pneumatyczny, juniorki młodsze
11. Julia Łoś - Dragon Chełm - 788,4

Karabin pneumatyczny, juniorzy młodsi
11. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 776,1

II Runda Ligi Wojewódzkiej, 26 lutego 2017 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91 90 92 - 273 (6x)

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
1. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 226
2. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 195

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 93 96 93 93 - 375 (9x)
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 90 88 89 89 - 356 (5x)
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 83 92 88 91 - 354 (4x)
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 81 86 81 85 - 333 (3x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 92 97 94 98 - 381 (13x)
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 92 81 87 86 - 346 (4x)
5. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 80 78 78 84 - 320 (2x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
2. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 92 94 94 95 92 98 - 565 (11x)
3. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 92 92 95 94 89 92 - 554 (8x)
4. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 90 89 95 86 92 94 - 546 (6x)
6. Mateusz Pruszkowski - Dragon Chełm - 82 81 76 87 81 80 - 487 (1x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki 1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 94 96 95 94 - 379 (10x) Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy 2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 93 95 96 94 97 96 - 571 (19x) Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi 1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 81 85 88 89 - 343 (3x) 3. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 81 83 89 8 - 334 (1x)

VI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych, 18 - 19 lutego 2017 r., Lublin

III miejsce w klasyfikacji open - Miłosz Worobij

Wyniki konkurencji:
Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 89,9 93,1 92,1 - 275,1

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 100,6 96 100,6 101,5 - 398,7

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 98 96 97,9 97,5 - 389,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 102,4 101,7 95,6 97,8 97 100,5 - 595

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 96,3 99,5 100,7 98,1 - 394,6

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 84 85 91 89 - 349 (2x)

I runda Ligi Wojewódzkiej, 5 lutego 2017 r., Lublin

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 87 79 89 87 - 342 (3x)

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 87 88 93 - 268 (3x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 94 96 88 - 370 (10x)
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 90 88 86 91 - 355 (4x)
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 79 87 88 88 - 342 (5x)
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 83 77 80 81 - 321

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 95 94 94 91 - 374 (7x)
3. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 84 86 81 75 - 326 (1x)
5. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 75 76 83 80 - 314 (2x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 95 95 96 93 97 94 - 570 (19x)
2. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 91 91 89 95 94 94 - 554 (7x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
1. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 96 91 97 96 93 97 - 570 (16x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 89 97 91 96 - 373 (8x)

Mistrzostwa Gimnazjum nr 8 w strzelaniu z karabinka pneumatycznego

12 stycznia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Mistrzostw Gimnazjum nr 8 w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Organizatorami zawodów byli Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcšcych nr 8 w Chełmie (zastępca dyrektora Piotr Turewicz) oraz Międzyszkolny Klub Sportowy Dragon Chełm (prezes klubu Jan Dšbski). Uczniowie "Ósemki" rywalizowali ze sobš w kategorii chłopców i dziewczšt w konkurencji karabinka pneumatycznego. Strzelania odbywały się z postawy stojšcej. Warto zaznaczyć, że przed _więtami odbyły się dla zainteresowanych uczniów (i nauczycieli) zajęcia instruktażowe, zaś frekwencja na nich była bardzo wysoka.
Puchar dla Najlepszego Zawodnika za najwyższy wynik zawodów zdobył Bartosz Bojczuk. Zwyciężył on również w kategorii chłopców. W kategorii dziewczšt najlepsza była Patrycja Ksišżek.
Poniżej rezultaty:

Karabinek pneumatyczny dziewczšt:
1. Patrycja Ksišżek (kl. 1 "a") - 37 pkt
2. Julia Mazur (kl. 1 "a") - 34 pkt

Karabinek pneumatyczny chłopców:
1. Bartosz Bojczuk (kl. 3 "c") - 56 pkt
2. Kacper Lewicki (kl. 3 "c") - 52 pkt
3. Damian Winnicki (kl. 1 "b") - 48 pkt
4. Mateusz Bogdański (kl. 2 "a") - 45 pkt
5. Kamil Ksišżek (kl. 1 "b") - 32 pkt
6. Eryk Krzyżanowski (kl. 2 "a") - 29 pkt

WIĘCEJ WYNIKÓW W ZAKŁADKACH:

PARTNERZY:


3M nauka jazdy, Chełm, kursy na prawo jazdy, szkoła jazdy, prawo jazdy, Dobra Szkoła, auto szkoła Mako

dl.pl - darmowe aliasy www Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!