Międzyszkolny Klub Sportowy "Dragon" Chełm, jako stowarzyszenie kultury fizycznej z osobowością prawną, rozpoczął swoją działalność 12 czerwca 2003 r. z dwiema wiodącymi sekcjami strzelectwa sportowego i biathlonu letniego oraz sportów obronnych. Obecnie jest klubem zrzeszonym w czterech organizacjach związkowych: Polskim Związku Strzelectwa Sportowego, Polskim Związku Biathlonu, Lidze Obrony Kraju i Szkolnym Związku Sportowym.

więcej...

Miło nam poinformować, że firmy3M oraz GRANKRUSZ Sp. z o.o. dołączyły do grona sponsorów MKS Dragon Chełm

więcej...

Finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, 14 - 19 lipca 2017 r., Warszawa

Finał Strzelania w Sieci - karabin pneumatyczny
4. Julia Łoś

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
8. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 89, 97 98, 89 87 - 555 (16x) - 4 pkt WSDiM

Karabin pneumatyczy 40 strzałów, juniorzy młodsi
12. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 95,0 99,9 97,6 98,7 - 391,2 - 3 pkt WSDiM
22. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 94,9 99,2 96,3 96,2 - 386,6 - 1 pkt WSDiM

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
18. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,3 99,4 97,3 96,3 - 392,3 - 2 pkt WSDiM
35. Madalena Błażejewska - Dragon Chełm - 92,3 93,0 96,3 97,7 - 379,3
41. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 97,9 96,6 90,7 91,0 - 376,2
44. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,4 90,1 93,7 86,5 - 367,7

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
24. Łukasz Jaremek - Orlik Lublin - 90 90 89 87 - 356 (6x) - 1 pkt WSDiM

Ogółem, zawodnicy Dragona Chełm zdobyli 10 punktów w systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, 6 czerwca - 9 lipca 2017 r., Wrocław

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Karabin sportowy 60 strzałów leżąc:
5. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 101,8 102,7 102,1 101,1 101,3 102,1 - 611,1

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
9. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,0 102,9 99,7 102,1 - 403,7

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów
12. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 92, 99 97, 84 91 - 553 (16x)

Mistrzostwa Polski Juniorów, 6 - 9 lipca 2017 r., Wrocław

Karabin dowolny 60 strzałów leżąc:
23. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 101,8 102,2 104,7 102,3 99,2 94,1 - 604,3
31. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 99,8 98,5 100,6 98,9 99,2 99,7 - 596,7

Karabin pneumatyczny 60 strzałów:
16. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 97,4 99,5 102,1 100,9 99,1 94,9 - 593,9 - 2 pkt WSDiM
25. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 100,1 94,9 97,6 100,9 99,2 95,1 - 587,8

Ogółem, zawodnicy Dragona Chełm zdobyli 2 pkt we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn, 29 czerwca - 2 lipca 2017 r., Wrocław

Karabin pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn
20. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,6 98,5 102,3 98,9 100,6 101,4 - 602,3

Eliminacje strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - strzelectwo sportowe, 23 - 25 czerwca 2017 r., Warszawa

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,6 `100,3 100,1 101,5 - 401,5
6. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,6 92,7 96,3 91,7 - 378,3
8. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 94,4 89,9 89,3 92,4 - 366
9. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 86,5 94,3 89,6 95,1 - 365,5

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
3. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 94, 96 94, 88 85 - 549 (15x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
7. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 97,0 95,2 95,8 97,4 - 385,4
8. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 91,5 96,2 97,4 98,5 - 383,6

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki młodsze
7. Julia Łoś - Dragon Chełm - 94 88 88 90 93 94 - 547 (14x)
8. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 80 86 91 95 94 93 - 539 (11x)
10. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 85 86 83 86 87 94 - 521 (8x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorzy młodsi
10. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 94 91 94 92 90 80 - 541 (7x)

Zawody z okazji światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi, Chełm, Kumowa Dolina, 13 czerwca 2017 r.

Organizatorzy - Liga Obrony Kraju o/Chełm i Polski Czerwony Krzyż o/Chełm.

II Liceum Ogólnokształcące reprezentowane było przez Miłosza Worobija, Natalię Kamińską, Julię Łoś i Aleksandrę Dachnowską. Gościnnie wystšpił również Łukasz Kolano w barwach drużyny przeciwnej, tj. Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.
W klasyfikacji zespołowej ad hoc, zwyciężyła drużyna II LO.
Indywidualnie zaś,
Miłosz Worobij - I miejsce i puchar w konkurencji karabinka sportowego,
Julia Łoś - I miejsce i puchar w konkurencji pistoletu dowolnego,
Aleksandra Dachnowska - IV miejsce i łuska pocieszenia w konkurencji rzutu granatem.
LO.
Zawody przebiegły w miłej, przyjacielskiej atmosferze ogniska, zgodnie z przepisami Polskiego Zwišzku Strzelectwa (ognisko też ;)

Akademickie Mistrzostwa Polski, 15 - 18 czerwca 2017 r., Myślenice

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc
4. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99 99 97 99 98 97 - 589 (34x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
11. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 98,7 98,4 100,0 101,4 - 398,5

Karabin sportowy 3x20 strzałów
12. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 88 89, 97 94, 88 87 - 543 (11x)

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików, 26 - 28 maja 2017 r., Tarnów

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,5 103,4 101,2 99,7 - 404,8
13. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 95,6 97,3 95,8 94,0 - 382,7
16. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 86,4 97,3 94,2 96,5 - 374,4
17. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 91,9 94,9 97,5 80,2 - 364,5

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 101,9 99,9 97,5 101,0 - 400,3
8. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 96,4 95,3 95,3 99,7 - 386,7
12. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 93,9 95,0 94,7 90,0 - 373,6
18. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 82,8 74,9 80,4 88,3 - 326,4

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91,7 88,6 92,4 - 272,7

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
18. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 74,4 81,9 86,7 - 243,3

Karabin sportowy trzy postawy 3x10 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 80 91 88 - 259 (4x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki młodsze
2. Julia Łoś - Dragon Chełm - 88 89, 98 95, 85 88 - 543 (16x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorzy młodsi
6. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 86 89, 96 95, 81 79 - 526 (13x)

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorzy młodsi
2. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 100,6 101,0 104,4 100,3 99,2 101,0 - 606,5
12. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 93,1 96,4 92,0 98,3 100,1 91,8 - 571,7
13. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 88,7 96,5 95,0 97,4 93,3 95,2 - 566,1
16. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 82,3 86,1 88,2 88,2 88,9 80,6 - 514,3

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, juniorki młodsze
6. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,8 99,2 96,7 100,9 96,6 100,2 - 593,4
15. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 89,8 93,4 90,7 98,1 93,6 97,2 - 562,8
18. Marta Bedaruk - Dragon Chełm - 86,2 94,9 91,2 91,3 89,1 - 544,6
19. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 87,5 88,3 93,8 86,8 88,0 88,3 - 532,7

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodzicy
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91,2 89,5 91,2 92,7 - 364,6

Karabin sportowy 40 strzałów leżąc, młodziczki
9. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 88,7 85,2 93,8 88,8 - 356,5

Pistolet dowolny 40 strzałów, juniorzy młodsi
3. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 66 74 81 73 - 294 (1x)

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
6. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 94 85 88 86 - 353 (6x)
15. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 86 75 92 79 - 332 (2x)

Pistolet sportowy 30+30 strzałów, juniorzy młodsi
9. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 75 81 77 74 83 82 - 472 (2x)

Klasyfikacja klubowa - czwarte miejsce dla Dragona (na 24 sklasyfikowane kluby).
Klasyfikacja województw: lubelskie na pištym miejscu

II Runda Pucharu Polski, 18 - 21 maja 2017 r., Bydgoszcz

Karabin sportowy 60 strzałów leżąc, seniorki
2. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 101,9 102,4 100,7 102,4 100,4 100,5 - 608,3

Karabin sportowy 3x20 strzałów, seniorki
7. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 97 96, 95 91, 90 89 - 558 (11X) + 381,2 finał

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
7. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 102,0 98,8 101,0 103,7 - 405,5 + 135,6 finał

Karabin dowolny 3x40 strzałów, seniorzy
8. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 372, 386, 349 - 1107 (22x) + 361,9 finał

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
9. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 100,8 100,4 99,4 100,6 101,3 99,1 - 601,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki
13. Julia Łoś - Dragon Chełm - 103,0 99,8 99,5 100,5 - 402,8

Karabin dowolny 60 strzałów, seniorzy
23. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,0 97,2 103,2 99,0 94,5 97,7 - 588,6

Karabin sportowy 60 strzałów, juniorki
31. Julia Łoś - Dragon Chełm - 101,5 94,8 95,1 98,4 96,9 98,4 - 585,1

Karabin sportowy 3x20 strzałów, juniorki
34. Julia Łoś - Dragon Chełm - 81 65, 94 95, 86 83 - 504 (7x)

Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzeleckiego, 12 - 14 maja 2017 r., Warszawa

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
7. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,6 101,1 101,6 100,3 - 403,6
40. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 98,9 93,6 91,2 96,6 - 380,3
55. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 92,4 90,8 87,4 91,1 - 361,7

Na zawodach miał także miejsce debiut innych zawodników z woj. lubelskiego na zawodach ogólnopolskich:
Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
39. Łukasz Jaremek - Orlik Lublin - 86 87 85 82 - 340 (2x)

Wojewódzkie eliminacje do finału centralnego zawodów "O Srebrne Muszkiety" 2017, 27 kwietnia 2017 r., Sawin

Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
1. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Michał Nowosad, Maciej Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 1670 pkt

Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
2. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Natalia Kamińska, Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska) - 1624 pkt

Gimnazja, chłopcy:
2. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Mikołaj Nowosad) - 1534 pkt
3. Zespół Szkół w Sawinie (Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 1430 pkt

Klasyfikacja indywidualna
Szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy:
1. Michał Nowosad (I LO Chełm) - 96 95 95 92 94 95 - 567
2. Maciej Nowosad (I LO Chełm) - 92 94 93 93 91 93 - 556
3. Mateusz Pruszkowski (I LO Chełm) - 94 89 95 88 90 91 - 547

Szkoły ponadgimnazjalne, dziewczęta:
2. Julia Łoś (II LO Chełm) - 90 87 96 96 94 95 - 558
3. Aleksandra Dachnowska (II LO Chełm) - 91 88 92 91 95 88 - 545

Gimnazja, chłopcy:
1. Miłosz Drozda (Gimnazjum nr 6 w Chełmie) - 90 93 92 86 96 94 - 551

I Runda Pucharu Polski, 20 - 23 kwietnia 2017 r., Wrocław

Pistolet dowolny 60 strzałów, seniorzy
12. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 86 91 85 87 85 92 - 526 (3x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
17. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,4 99,7 99,4 97,1 98,7 98,6 - 590,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
9. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 101,5 96,8 102,2 99,5 98,7 96,9 - 595,6

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, seniorki
16. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 91, 98 91, 85 83 - 538 (11x)

Karabin sportowy trzy postawy 3x20 strzałów, juniorki
29. Julia Łoś - Dragon Chełm - 84 90, 96 91, 88 76 - 525 (8x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki
27. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,0 101,2 95,7 98,7 - 395,6
46. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 97,1 97,3 93,0 90,2 - 377,6

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
18. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,3 99,6 97,2 100,2 - 396,3

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, seniorzy
18. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 357 / 367 / 344 - 1068 (17x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x40 strzałów, juniorzy
19. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 342 / 381 / 334 - 1057 (17x)

Pistolet pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
12. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 96 90 93 95 94 94 - 562 (11)

Karabin dowolny 60 strzałów, seniorzy
36. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 97,7 98,4 100,6 101,2 97,6 97,9 - 593,4

Karabin dowolny 60 strzałów, juniorzy
11. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 100,1 101,8 100,4 99,4 103,0 100,6 - 605,3

Karabin sportowy 60 strzałów, seniorki
11. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 99,1 99,7 102,5 100,8 102,1 101,8 - 606,0

Karabin sportowy 60 strzałów, juniorki
38. Julia Łoś - Dragon Chełm - 100,2 99,5 97,5 96,0 99,2 100,6 - 593,0

III Wojewódzkie Mistrzostwa Strzeleckie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i burs, 19 - 20 kwietnia 2017 r., Lublin

Szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum w Sawinie (Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 501 pkt
2. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Mikołaj Nowosad) - 486 pkt

Szkoły ponadgimnazjalne
1. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Julia Łoś, Aleksandra Dachnowska, Natalia Kamińska) - 735 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Konrad Hejna, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski) - 720 pkt

Bursy i internaty
2. Internat Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Chełmie (Kacper Guziak, Sebastian Smoliński, Stanisław Koszałka) - 669 pkt

Indywidualnie szkoły ponadgimnazjalne:
Panowie:
1. Michał Nowosad - 270 pkt
3. Konrad Hejna - 241 pkt

Panie:
1. Aleksandra Dachnowska - 262 pkt
3. Julia Łoś - 259 pkt

Szkoły gimnazjalne:
1. Milosz Drozda - 180 pkt
2. Bartosz Kaniewski - 178 pkt
3. Damian Siedlecki - 171 pkt

Bursy i internaty:
1. Stanisław Koszałka - 253 pkt

Szkolna Liga Strzelecka, 5 kwietnia 2017 r., Lublin

Klasyfikacja drużynowa, szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum nr 6 w Chełmie (Miłosz Drozda, Dawid Siwak, Michał Łubkowski, Mikołaj Nowosad) - 613 pkt
3. Zespół Szkół Gimnazjalnych Sawin (Adam Głšb, Kacper Głšb, Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki) - 535 pkt

Klasyfikacja drużynowa, szkoły ponadgimnazjalne
1. I Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Michał Nowosad, Maciej Nowosad, Konrad Hejna, Mateusz Pruszkowski) - 910 pkt
5. II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Aleksandra Dachnowska, Miłosz Worobij)

Klasyfikacja indywidualna karabin, szkoły ponadgimnazjalne
2. Aleksandra Dachnowska - II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie - 261 pkt
3. Julia Łoś - II Liceum Ogólnokształcšce w Chełmie - 245 pkt

Klasyfikacja indywidualna pistolet, szkoły gimnazjalne
1. Michał Łubkowski - Gimnazjum nr 6 w Chełmie - 164 pkt

Klasyfikacja indywidualna karabin, szkoły gimnazjalne
1. Miłosz Drozda - Gimnazjum nr 6 w Chełmie - 158 pkt

Mistrzostwa Województwa w konkurencjach pneumatycznych, 9 kwietnia 2017 r., Lublin

Klasyfikacja generalna karabinu pneumatycznego (pierwsza ósemka, œr. seria)
3. Julia Łoś - 99,75
4. Maciej Nowosad - 99,57
6. Michał Nowosad - 98,98
8. Seweryn Jezierski - 98,32

Klasyfikacja generalna pistoletu pneumatycznego
17. Michał Łubkowski - 79,50
Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki

3. Aleksandra Dachnowska - Dragon Chełm - 98,4 93,3 93,2 96,9 - 381,8

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 99,6 103,7 93,7 102 - 399
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 92,9 93 89,8 91,1 - 366,8
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 80,6 72,6 92,7 93,5 - 339,4
4. Natalia Kamińska - 78 86 84,7 80,6 - 329,3

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
1. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 88,5 77,2 84,5 - 250,2
2. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 76,7 64,4 82,3 - 223,4
3. Joanna Turek - Dragon Chełm - 58,4 65,6 55,4 - 179,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 96,9 98,8 98,2 99,8 99,6 96,6 - 589,9
3. Bartłomiej Rawski - Dragon Chełm - 100,5 97,9 96,7 99,8 99,2 93,8 - 587,9

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 100,3 99,8 96,2 100,4 103 98,1 - 597,4
2. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 102,4 97,5 100,4 97,5 98,7 97,4 - 593,9
4. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 97,8 98,2 95,1 98,3 98,5 97,4 - 585,3
5. Konrad Hejna - Dragon Chełm - 87,6 90,5 91,3 89,3 90,4 95,9 - 545

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 99 92,3 98,7 97,6 - 387,6
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 90,5 101 93,1 91,2 - 375,8
4. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 87,6 87,1 94,1 93,4 - 362,2
6. Bartosz Kaniewski - Dragon Chełm - 84,6 84,4 86,5 88,9 - 344,4

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 97,6 96,9 98,8 - 293,3

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
2. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 79 82 81 76 - 318

I Runda Pucharu Polski open, 7 - 9 kwietnia 2017 r., Bydgoszcz

Karabin pneumatyczny 40 strzałów
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 92 92 93 93 - 370 (13x)
2. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 91 91 90 94 - 366 (9x)

Karabin dowolny trzy postawy 3x20:
1. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 91 92, 97 99, 87 92 - 558 (15x)
2. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 89 95, 98 93, 90 85 - 550 (9x)

Karabin dowolny 40 strzałów:
4. Zbigniew Poliszuk - Zawisza Bydgoszcz - 98 97 97 94 - 386 (16x)
13. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 90 94 95 95 - 374 (10x)

Pistolet dowolny 40 strzałów:
10. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 86 88 84 88 - 346 (1x)
Pistolet standard 3x10
32. Mirosław Majewski - Dragon Chełm - 90 78 66 - 234 (1x)

III Runda Ligi Wojewódzkiej w strzelaniu z broni pneumatycznej, 26 marca 2017 r., Lublin

Podsumowanie cyklu zawodów - klasyfikacja open po œredniej serii z dwóch najlepszych strzelań:

Karabin pneumatyczny 3. Julia Łoś - 375, 387 - 95,25
5. Seweryn Jezierski - 571, 570 - 95,08
6. Miłosz Worobij - 381, 379 - 95
7. Aleksandra Wawron - 373, 379 - 94
8. Michał Nowosad - 570, 557 - 93,92
9. Maciej Nowosad - 565, 560 - 93,75
11. Miłosz Drozda - 273, 277 - 91,67
12. Łukasz Kolano - 554, 546 - 91,67
13. Marta Bednaruk - 356, 363 - 89,88
17. Magdalena Błażejewska - 342, 354 - 87
19. Natalia Kamińska - 333, 335 - 83,50
20. Damian Siedlecki - 346, 321 - 83,38
22. Mikołaj Nowosad - 326, 337 - 82,88
23. Mateusz Pruszkowski - 487, 497 - 82
26. Julia Kędzierawska - 226, 238 - 77,33
32. Natalia Kędzierawska - 195, 210 - 67,5
35. Kacper Głšb - 256 - 42,66
37. Bartosz Kaniewski - 310 - 38,75

Pistolet pneumatyczny
8. Dawid Siwak - 342, 343 - 85,63
14. Michał Łubkowski - 334, 287 - 77,63

X Ogólnopolski Zlot Orlików, 17 - 19 marca 2017 r., Siedlce

Finał Zlotu Orlików - karabin młodzików
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 97,1

Finał Strzelania w Sieci, karabin młodzików
6. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 58,1

Finał Zlotu Orlików - pistolet juniorów młodszych
6. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 90,7
Wyniki zawodów - suma dwóch konkurencji:
Karabin pneumatyczny, młodzicy
5. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 575,9

Pistolet pneumatyczny, juniorzy młodsi
8. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 700

Karabin pneumatyczny, juniorki młodsze
11. Julia Łoś - Dragon Chełm - 788,4

Karabin pneumatyczny, juniorzy młodsi
11. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 776,1

II Runda Ligi Wojewódzkiej, 26 lutego 2017 r., Lublin

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 91 90 92 - 273 (6x)

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodziczki
1. Julia Kędzierawska - Dragon Chełm - 226
2. Natalia Kędzierawska - Dragon Chełm - 195

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 93 96 93 93 - 375 (9x)
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 90 88 89 89 - 356 (5x)
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 83 92 88 91 - 354 (4x)
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 81 86 81 85 - 333 (3x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 92 97 94 98 - 381 (13x)
2. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 92 81 87 86 - 346 (4x)
5. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 80 78 78 84 - 320 (2x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
2. Maciej Nowosad - Dragon Chełm - 92 94 94 95 92 98 - 565 (11x)
3. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 92 92 95 94 89 92 - 554 (8x)
4. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 90 89 95 86 92 94 - 546 (6x)
6. Mateusz Pruszkowski - Dragon Chełm - 82 81 76 87 81 80 - 487 (1x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki 1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 94 96 95 94 - 379 (10x) Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy 2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 93 95 96 94 97 96 - 571 (19x) Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi 1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 81 85 88 89 - 343 (3x) 3. Michał Łubkowski - Dragon Chełm - 81 83 89 8 - 334 (1x)

VI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych, 18 - 19 lutego 2017 r., Lublin

III miejsce w klasyfikacji open - Miłosz Worobij

Wyniki konkurencji:
Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 89,9 93,1 92,1 - 275,1

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 100,6 96 100,6 101,5 - 398,7

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 98 96 97,9 97,5 - 389,4

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
2. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 102,4 101,7 95,6 97,8 97 100,5 - 595

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 96,3 99,5 100,7 98,1 - 394,6

Pistolet pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 84 85 91 89 - 349 (2x)

I runda Ligi Wojewódzkiej, 5 lutego 2017 r., Lublin

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Dawid Siwak - Dragon Chełm - 87 79 89 87 - 342 (3x)

Karabin pneumatyczny 30 strzałów, młodzicy
1. Miłosz Drozda - Dragon Chełm - 87 88 93 - 268 (3x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorki młodsze
1. Julia Łoś - Dragon Chełm - 92 94 96 88 - 370 (10x)
2. Marta Bednaruk - Dragon Chełm - 90 88 86 91 - 355 (4x)
3. Magdalena Błażejewska - Dragon Chełm - 79 87 88 88 - 342 (5x)
4. Natalia Kamińska - Dragon Chełm - 83 77 80 81 - 321

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, juniorzy młodsi
1. Miłosz Worobij - Dragon Chełm - 95 94 94 91 - 374 (7x)
3. Mikołaj Nowosad - Dragon Chełm - 84 86 81 75 - 326 (1x)
5. Damian Siedlecki - Dragon Chełm - 75 76 83 80 - 314 (2x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, juniorzy
1. Michał Nowosad - Dragon Chełm - 95 95 96 93 97 94 - 570 (19x)
2. Łukasz Kolano - Dragon Chełm - 91 91 89 95 94 94 - 554 (7x)

Karabin pneumatyczny 60 strzałów, seniorzy
1. Seweryn Jezierski - Dragon Chełm - 96 91 97 96 93 97 - 570 (16x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, seniorki
1. Aleksandra Wawron - Dragon Chełm - 89 97 91 96 - 373 (8x)

Mistrzostwa Gimnazjum nr 8 w strzelaniu z karabinka pneumatycznego

12 stycznia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Mistrzostw Gimnazjum nr 8 w strzelaniu z karabinka pneumatycznego. Organizatorami zawodów byli Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcšcych nr 8 w Chełmie (zastępca dyrektora Piotr Turewicz) oraz Międzyszkolny Klub Sportowy Dragon Chełm (prezes klubu Jan Dšbski). Uczniowie "Ósemki" rywalizowali ze sobš w kategorii chłopców i dziewczšt w konkurencji karabinka pneumatycznego. Strzelania odbywały się z postawy stojšcej. Warto zaznaczyć, że przed œwiętami odbyły się dla zainteresowanych uczniów (i nauczycieli) zajęcia instruktażowe, zaś frekwencja na nich była bardzo wysoka.
Puchar dla Najlepszego Zawodnika za najwyższy wynik zawodów zdobył Bartosz Bojczuk. Zwyciężył on również w kategorii chłopców. W kategorii dziewczšt najlepsza była Patrycja Ksišżek.
Poniżej rezultaty:

Karabinek pneumatyczny dziewczšt:
1. Patrycja Ksišżek (kl. 1 "a") - 37 pkt
2. Julia Mazur (kl. 1 "a") - 34 pkt

Karabinek pneumatyczny chłopców:
1. Bartosz Bojczuk (kl. 3 "c") - 56 pkt
2. Kacper Lewicki (kl. 3 "c") - 52 pkt
3. Damian Winnicki (kl. 1 "b") - 48 pkt
4. Mateusz Bogdański (kl. 2 "a") - 45 pkt
5. Kamil Ksišżek (kl. 1 "b") - 32 pkt
6. Eryk Krzyżanowski (kl. 2 "a") - 29 pkt

WIĘCEJ WYNIKÓW W ZAKŁADKACH:

PARTNERZY:


3M nauka jazdy, Chełm, kursy na prawo jazdy, szkoła jazdy, prawo jazdy, Dobra Szkoła, auto szkoła Mako

dl.pl - darmowe aliasy www Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!